TVAI.IZOL.TYVEK AIRGUARD SD 23 1.5M 75M2
€113,43
Pieejams uzreiz
Product information
| Platums | 150 cm |
|---|---|
| Svars, g/m² | 102 |
| Produkta veids | Tvaika barjeras plēve |
| Zīmols | - |
| Modelis | Tyvek AirGuard SD23 |
| Garums | 5000 cm |
| Daudzums spolē | 75 m² |
| Izmantošana | Tvaika izolācijas plēve, kas paredzēta siltumizolācijas slāņa aizsardzībai no ēkā esošā mitruma pārpalikuma. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Līme - armēšanas maisījums siltināšanas sistēmu Sakret BAK, 25 kg |
| Parastā cena | Betons Briko, remonta, 40 kg |
| Barcode | 502153887 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TVAI.IZOL.TYVEK AIRGUARD SD 23 1.5M 75M2