TWO MILLING CUTTERS HAUSHALT WITH NECK 20.62X8MM
€1,34
Pieejams uzreiz
Product information
| Darbības zonas garums | 8 mm |
|---|---|
| Diametrs | 20.62 mm |
| Montāžas veids | Noapaļots |
| Produkta veids | Divpusēja frēze |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 46 mm |
| Kāta diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Ar gultni | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502263079 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TWO MILLING CUTTERS HAUSHALT WITH NECK 20.62X8MM