VĒRTNE DOMOLETTI ATLANTA NOROZ 844X2035L
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Atlanta |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Norvēģu ozola krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040211985,Vertikāla 14-18 cm 000040211987,Horizontāla 10-14 cm 000040211992,Horizontāla 14-18 cm 000040211993. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416916 |
Iekšdurvju vērtne Domoletti Atlanta, labās puses, Norvēģijas ozola, 203.5 x 84.4 x 4 cm
Norvēģijas ozola lamināta durvis Domoletti ATLANTA ar stikla elementiem piedāvā jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernajās, gan klasiskajās.
To konstrukcija ir rāmja, kas nodrošina izturību un ilgmūžību. Durvju platumu var pielāgot jūsu vajadzībām, sākot no 60 līdz 80 cm.
Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu atslēgu, kas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
Šīs gaišās durvis ar šaurajiem stikla ieliktņiem ir lieliska izvēle, lai jūsu telpām piešķirtu īpašu šarmu un funkcionalitāti.
Izvēloties kvalitatīvās Domoletti ATLANTA durvis, jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un mājīgumu ar garantētu ilgmūžību.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VĒRTNE DOMOLETTI ATLANTA NOROZ 844X2035L