VINYL FLOORING COVERING SPC 4MM 32KL R110
€37,28
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 1280 mm |
|---|---|
| Platums | 295 mm |
| Biezums | 4 mm |
| Pretestības klase | 32 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Vinila grīdas segumi |
| Zīmols | Kronospan |
| Kolekcija | KRONOSTEP |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 3.02 |
| Augšējā slāņa biezums | 0.2 mm |
| Grīdas seguma veids | Bīdāms/slīdošs |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Krāsas nosaukums | Pelēka ozola krās. |
| Pārklājuma pamatne | SPC |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ieteicamais paklājs vinila grīdas segumam Kronospan PUR 1.0, 000101012197.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502395336 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VINYL FLOORING COVERING SPC 4MM 32KL R110