Product information
| Garums | 1522 mm |
|---|---|
| Platums | 225 mm |
| Biezums | 5.5 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Vinila grīdas segumi |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Premium Long |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.712 |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Augšējā slāņa biezums | 0.5 mm |
| Grīdas seguma veids | Bīdāms/slīdošs |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās., Bēša krās. |
| Seguma raksts | Flīzes ar akmens imitāciju |
| Pārklājuma pamatne | SPC |
| Sliede | Bez sliedes |
| Integrēts apakšklājs | Jā |
| Apakšslāņa tips | XPS apakšklājs |
| Apakšslāņa biezums | 1.5 mm |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Bez sliedes |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502234441 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: VINYL FLOORING SPC 5.5MM 33 JMW51904S