Product information
| Paplāksnes tips | Paplatināts |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Standarts | DIN 9021 |
| Produkta veids | Paplāksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Iekšējais diametrs | 16 mm |
| Ārējais diametrs | 50 mm |
| Biezums | 3 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502206533 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: WASHER.FLAT WASHER DIN9021 D16 ZN(100)