Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Montāžas veids | Universāls |
| Piemēroti rīki | Daudzfunkcionāls |
| Produkta veids | Uzgaļi |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 9 cm |
| Platums | 5.2 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums : 90mm. Platums: 52mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Dziļas griešanas uzgalis Haushalt SY67477 |
| Parastā cena | TOP prece |
| Svītrkods | 502195104 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: 52 MM GREBŠANAS UZGALIS