Produkta informācija
| Ražotājs | GARDEN CENTER |
|---|---|
| Garums | 2 m |
| Platums | 5 m |
| Produkta veids | Agrotekstili |
| Zīmols | Garden Center |
| Kolekcija | - |
| Svars | 0.1 kg |
| Vispārējie izmēri | 2 x 5 m |
| Biezums, µm | 100 |
| Krāsas nosaukums | Zaļa krās. |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Svars 0.1kg 100gsm |
| Izcelsmes valsts | Čehija |
| Svītrkods | 501793228 |
Biezs materiāls, izturīgs.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AGROTEKSTILS 2X5M ZAĻŠ (18)