Produkta informācija
| Ražotājs | GARDEN CENTER |
|---|---|
| Garums | 10 m |
| Platums | 3.2 m |
| Produkta veids | Dārza pārklāji |
| Zīmols | Garden Center |
| Svars | 0.48 kg |
| Biezums, µm | 15 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501793226 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AGROTĪKLS 15G 3,2X10M BALTS