Produkta informācija
| Ražotājs | KISTENBERG |
|---|---|
| Garums | 20 cm |
| Platums | 32 cm |
| Augstums | 2 cm |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Turētāji |
| Zīmols | - |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502278643 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀĶI SLIEDĒM KBH20 200X320