Produkta informācija
| Ražotājs | STONE MASTER |
|---|---|
| Garums | 245 mm |
| Platums | 64 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 24 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Stone Master |
| Kolekcija | Retro Brick |
| Biezums | 25 mm |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501743321 |
Dekoratīvas baltu ķieģeļu imitācijas flīzes sienai, kas piemērotas iekštelpu apdarei. Iepakojumā: 0,38m ²/24 gab.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKMENS DEKORAT. RETR BRICK WHITE