Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 7 cm |
| Diametrs | 4 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 4 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500203181 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKMENS URBIS 4X70MM STANDARD MAKITA