Produkta informācija
| Ražotājs | MOMENT |
|---|---|
| Tilpums | 0.280 l |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Izturīgs pret pelējumu | Nē |
| Metāla apsmidzināšanai | Jā |
| Produkta veids | Krāsu hermētiķis |
| Zīmols | Moment |
| Krāsa | Balta krās. |
| Mērķis | Sienu un griestu plaisu aizpildīšanai, durvju un logu rāmju ar mūra sienām hermetizēšanai. Paaugstinātas elastības balts krāsojams hermētiķis. |
| Temperatūras izturība | -30 - 80 °C |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas, Ārā |
| Papildus informācija | Pateicoties paaugstinātai elastībai, piemērots lietošanai gan iekštelpās, gan ārā. |
| Sastāvs | Sintētisko sveķu ar minerālpildvielām un pigmentiem ūdens dispersija |
| Izmantošana | Lietot, ja gaisa temperatūra: no +5 °C līdz +25 °C |
| Signālvārds | UZMANĪBU |
| Piesardzības frāze prevencijas dēļ | P233 Tvertni stingri noslēgt. |
| Svītrkods | 502333021 |
Elastīgs balts akrila hermētiķis MOMENT ACRYL, 280 ml. Nesaraujošs hermētiķis mazas nobīdes šuvēm, plaisām. Ārējiem un iekšējiem darbiem.
ĪPAŠĪBAS:
- var krāsot, baltā krāsā;
- viegli uzklājams, viegli aizpilda spraugas;
- labi pielīp pie vairuma virsmām, nav nepieciešams gruntēt;
- bez grunts pielīp pat pie mitra, uzsūcoša pamata;
- gandrīz bez smaržas;
- ļoti izturīgs un maz saraujas;
- bez šķīdinātājiem un bez ftalātiem.
APRAKSTS:
Nesaraujošas konsistences balts hermētiķis mazas nobīdes šuvēm. Pateicoties paaugstinātajam elastīgumam, piemērots lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām. Piemērots sienu un griestu spraugu aizpildīšanai, durvju un logu rāmju ar angokraštņiem hermetizēšanai. Labi pielīp pie vairuma virsmām, nav nepieciešams gruntēt, bez grunts pielīp pat pie mitra, uzsūcoša pamata. Svaigs hermētiķa pārpalikums ir viegli noņemams. Var līmēt vieglus EPS dekoratīvos elementus.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKRILS MOMENT 280ML BALTS