Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-8500, 8500 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Slīpēšanas ierīce |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3921 CA |
| Svars | 2.3 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Akumulators nav iekļauts komplektā. SKIL Energy Platform bateriju sistēmas |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502205351 |
BEZVADU LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA SKIL 3921 CA, 18 V
- Jaudīgs 20 V Max (18 V) akumulatora leņķa slīpmašīna ērtai un kontrolētai slīpēšanai vai griešanai.
- Aizsardzība pret atkārtotu ieslēgšanos nodrošina, ka rīks automātiski neieslēgsies no jauna pēc strāvas izslēgšanas.
- Maigs pakāpenisks paātrinājums līdz maksimālajam ātrumam bez pēkšņa grūdiena
- Trīs sānu roktura stāvokļi nodrošina optimālu kontroli jebkuram darbam
- Izmantojot "Click" sistēmu, aizsardzību var pielāgot katrai darba situācijai dažu sekunžu laikā
- Viegli lietojams, pateicoties nelielajam svaram un kompaktajam dizainam
- Vārpstas bloķēšanas funkcija ļauj viegli nomainīt piederumus
- Sānu rokturī iebūvēts atslēgu futrālis
- Pateicoties litija jonu tehnoloģijai, akumulatori vienmēr ir gatavi darbam - nav pašizlādes un "atmiņas".
- efekts"
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM.LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA 3921CA 20V