Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 8500 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Slīpēšanas ierīce |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3930CB |
| Svars | 1.88 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Regulējams ātrums | Nē |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502541548 |
BEZVADU LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA SKIL 3930CB, 20 V
- Akumulatora leņķa slīpmašīna Skil 3930CB
- Pārslodzes aizsardzība aizsargā motoru
- Vārpstas bloķēšanas funkcija ļauj viegli nomainīt piederumus
- Izmantojot "Click" sistēmu, aizsardzību var pielāgot katrai darba situācijai dažu sekunžu laikā
- Trīs sānu roktura stāvokļi nodrošina optimālu kontroli jebkuram darbam
- PWRCORE 20™: Visiem SKIL 20V Max darbarīkiem paredzēta nozares vadošā uzlabotā akumulatoru tehnoloģija
- Sānu rokturis ar "VRS+": unikāla un augstas kvalitātes vibrāciju slāpēšanas sistēma
- KEEPCOOL™: Patentēta akumulatora dzesēšanas tehnoloģija, kas nodrošina līdz pat 25% ilgāku darbības laiku un 2 reizes ilgāku akumulatora darbības laiku
- Litija jonu tehnoloģija: akumulatori ir vienmēr gatavi darbam - nav pašizlādes un "atmiņas efekta"
- SKIL XP: Izcila veiktspēja, pateicoties augstas specifikācijas, modernam bezsuku motoram un nozarē vadošajai akumulatoru tehnoloģijai.
- Maigs pakāpenisks paātrinājums līdz maksimālajam ātrumam bez pēkšņiem grūdieniem
- Ja akumulators tiek ievietots, kad slēdzis ir ieslēgtā stāvoklī, atkārtotas iedarbināšanas aizsardzība nodrošina, ka rīks netiek automātiski restartēts.
- Neslīdošs mīksts roktura pārklājums nodrošina lielāku komfortu
- Digitālais bezsuku motors: lielāka jauda, lielāka efektivitāte un 10x ilgāks darbmūžs
- ACTIVCELL™: Patentēta uzlabota akumulatora un instrumenta mijiedarbība, kas nodrošina maksimālu veiktspēju un akumulatora aizsardzību
- SKIL 3930 CB ir komplektā ar vienu rupjā apstrādes disku un VRS+ sānu rokturi. Akumulators un lādētājs nav iekļauti komplektācijā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM. LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA 3930CB 20V