Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Svars | 1.8 kg |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 41 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 6000 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Maksimālais diska diametrs | 120 mm |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3540CA |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 26.5 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502541546 |
Īpašības
- “ACTIVCELL™”: patentēta inteliģenta akumulatoru un instrumentu mijiedarbība - maksimālai veiktspējai un akumulatora aizsardzībai
- Pakāpeniskā palaišana ļauj pakāpeniski palielināt griešanās ātrumu līdz maksimālajam, izvairoties no atsitieniem
- Elektriskā bremze ļauj paaugstināt darba komforta līmeni un strādāt ātrāk
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, bez pašizlādes, vienmēr gatava lietošanai
- Nodalījums atslēgu ievietošanai
- Liels griešanas dziļums ar 41 mm pie 90° un 26,5 mm pie 45°
- Pret putekļiem aizsargāti lodīšu gultņi nodrošina instrumentam augstu izturību
- Aizpūšanas funkcija ļauj saglabāt tīru zāģējuma trasi, atvieglojot instrumenta vadīšanu pa to
- “PWRCORE 20™”: nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
- LED gaismas avots apgaismo zāģējuma trasi un ļauj labāk pārlūkot apstrādājamo priekšmetu
- Kompakta alternatīva ripzāģiem, lielākai brīvībai darba procesā
- Digitāls bezsuku motors – lielāka jauda, lielāka efektivitāte un 10 reizes garāks darbmūžs
- “KEEPCOOL™”: patentētā akumulatora dzesēšanas tehnologija nodrošina par 25% ilgāku darbības laiku un divreiz ilgāku kalpošanas laiku
- Šis parocīgais zāģis ļauj zāģēt visdažādākos materiālus (koku, laminātu, keramiskās flīzes, alumīniju un plastmasu)
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM. RIPZĀĢIS 3540CA 20V