Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments, Nm | 60 |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Bezvadu triecienurbjmašīna- skrūvgriezis |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3075CA |
| Svars | 0.9 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 1800, 500 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 50 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Sitienu skaits minūtē | 27000 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Soma komplektā | Nē |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502541543 |
Īpašības
- Divi pārnesumi: urbšanai ar lielu griešanās ātrumu un skrūvēšanai ar lielu griezes momentu
- Automātiska darbvārpstas fiksēšana ļauj viegli nomainīt piederumus
- Turētājs stiprināšanai pie jostas atvieglo instrumenta pārnešanu
- Ergonomiska uzbūve un rokturis ar mīkstu pārklājumu nodrošina optimālu darba komfortu un labu vadāmību
- Triecienurbšanas funkcija urbšanai mūrī
- “KEEPCOOL™”: patentētā akumulatora dzesēšanas tehnologija nodrošina par 25% ilgāku darbības laiku un divreiz ilgāku kalpošanas laiku
- Patentēta attīstīta LED lampa ar 2 darbības režīmiem, ieskaitot lāpas režīmu ar 10 minūšu izslēgšanās funkciju
- Funkciju pārslēdzējs dod iespēju viegli izvēlēties starp skrūvēšanu, urbšanu un triecienurbšanu
- Digitāls bezsuku motors – lielāka jauda, lielāka efektivitāte un 10 reizes garāks darbmūžs
- 3 funkcijas: skrūvēšana, urbšana un triecienurbšana
- Kompakta un viegla konstrukcija, darbiem virs galvas vai grūti sasniedzamās, šaurās platībās
- “PWRCORE 20™”: nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
- Gaitas regulators ļauj pakāpeniski uzsākt darbu un nodrošina nepārtrauktu un pilnu kontroli pār instrumentu
- “ACTIVCELL™”: patentēta inteliģenta akumulatoru un instrumentu mijiedarbība - maksimālai veiktspējai un akumulatora aizsardzībai
- 17 griezes momenta iestatījumi precīzai skrūvēšanai plus 1 iestatījums parastajai rotācijas urbšanai plus 1 iestatījums triecienurbšanai
- 13 mm bezatslēgas sprūdrata urbjpatrona uzlabotam uzgaļa satveršanas spēkam
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, bez pašizlādes, vienmēr gatava lietošanai
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM. TRIECIENURBJMAŠĪNA 3075CA 20V