Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 200 mm |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 20 mm |
| Svārsta kustības | Nē |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Taisns zāģis |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3475CA |
| Svars | 1.8 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Zāģa darbplūsma | 25.4 mm |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 30 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3000 |
| Regulējams kustības ātrums | Nē |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502541547 |
Īpašības
- Darbības ātruma regulators ļauj ar optimāliem rezultātiem zāģēt visdažādākos materiālus
- “PWRCORE 20™”: nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
- “DUAL LED” lampas ar pirmsgaismas un pēc pēckvēli uzlabotaam darba materiāla apgaismojumam
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, bez pašizlādes, vienmēr gatava lietošanai
- Stiprināšanas sistēma ar fiksatoru “Clic” ļauj ātri un viegli nomainīt zāģa asmeni, nelietojot palīgrīkus
- Liels 25,4 mm plātnes gājiena garums ātrai griešanai
- Pretsvars zemam vibrācijas līmenim (“VRS”)
- Kompakta, viegla konstrukcija ērtai zāģēšanai pat šaurās vietās
- “ACTIVCELL™”: patentēta inteliģenta akumulatoru un instrumentu mijiedarbība - maksimālai veiktspējai un akumulatora aizsardzībai
- Digitāls bezsuku motors – lielāka jauda, lielāka efektivitāte un 10 reizes garāks darbmūžs
- Rokturis ar mīkstu pārklājumu atvieglo turēšanu un ļauj ērti strādāt ar instrumentu
- Ideāli piemērots daudzveidīgam lietojumam, piemēram, cauruļu, siju un zaru zāģēšanai
- Elektriskā bremze ļauj paaugstināt darba komforta līmeni un strādāt ātrāk
- “KEEPCOOL™”: patentētā akumulatora dzesēšanas tehnologija nodrošina par 25% ilgāku darbības laiku un divreiz ilgāku kalpošanas laiku
Tehniskie dati
- Spriegums:20 V Max
- Zāģēšanas dziļums kokā:200 mm
- Asmens kustību biežums:3000 /min
- Slēdzis ar ātruma bezpakāpju regulēšanu:Jā
- Darbinstrumenta kustības garums:25.4 mm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM. ZOBENZĀĢIS 3475CA 20V