Produkta informācija
| Ražotājs | LAWNMASTER |
|---|---|
| Zāles pļāvēja piederumu tips | Akumulators |
| Zīmols | - |
| Akumulatora kapacitāte | 4000 mAh |
| Svars | 0.7 kg |
| Akumulatora spriegums | 24 V |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Uzlādes laiks 60 min. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502802074 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUMULATORS 24V ROBOTAM VRM16