Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Instrumentam | Universāls |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 2000 mAh |
| Produkta veids | Akumulatori |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | BA-1820C |
| Svars | 0.425 kg |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502323581 |
Akumulators GRUNDER BA-1820C, 18 V, 2 Ah
GRUNDER viena akumulatora tehnoloģija ļauj vienu un to pašu akumulatoru izmantot ar dažādiem GRUNDER instrumentiem, lai paveiktu vairāk.
- Ātri uzlādējams, jaudīgs litija jonu 2 Ah akumulators.
- LED indikators parāda akumulatora uzlādes līmeni.
- Akumulatoriem ir 24 mēnešu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUMULATORS BA-1820C 18V 2AH