Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Instrumentam | Universāls |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 5000 mAh |
| Produkta veids | Akumulatori |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | BA-1850C |
| Svars | 0.76 kg |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502323526 |
Akumulators GRUNDER BA-1850C, 18 V, 5 Ah
GRUNDER viena akumulatora tehnoloģija ļauj izmantot vienu un to pašu akumulatoru ar dažādiem GRUNDER instrumentiem un paveikt vairāk.
- Ātri uzlādējams, jaudīgs litija jonu 5 Ah akumulators.
- LED indikators parāda akumulatora uzlādes līmeni.
- Akumulatoriem ir 24 mēnešu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUMULATORS BA-1850C 18V 5AH