Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH BLUE |
|---|---|
| Instrumentam | Universāls |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 4000 mAh |
| Produkta veids | Akumulatori |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | GBA ProCore |
| Svars | 0.8 kg |
| Savietojamie ražotāji | Bosch |
| Uzlādes laiks | 45 min |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Uzlādes līmeņa indikators. Akumulatora tilpums: 4000 mAh. Coolpack 2.0 tehnoloģija. Kompakts dzains. Saderīga ar Bosch 18V ziliem instrumentiem |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Svītrkods | 502011824 |
- Jaunākā elementu tehnoloģija un viedā akumulatora vadība nodrošina par 87 % lielāku jaudu nekā parastie akumulatori
- Piemērots instrumentiem, kas ražoti kopš 2008. gada: visus mūsu akumulatorus var izmantot ar visiem jaunajiem un esošajiem Bosch Professional instrumentiem ar tādu pašu sprieguma klasi
- COOLPACK 2.0 tehnoloģija lieliski izkliedē siltumu, tāpēc darbības laiks ir par 135 % ilgāks nekā standarta akumulatoriem
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUMULATORS GBA 18V 4,0AH PROCORE18V