Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Instrumentam | Universāls |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 4000 mAh |
| Produkta veids | Akumulatora un lādētāja komplekts |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3131AA |
| Svars | 1.7 kg |
| Savietojamie ražotāji | Skil |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502393337 |
LĀDĒTĀJS SKIL 3131AA, 18 V, LI-ION, 4000 MAH
Jaudīgais "20V Max" (18V) 4,0Ah akumulators ar LED akumulatora uzlādes indikatoru piedāvā izcilu litija jonu tehnoloģiju, t. i., bez atmiņas efekta, bez pašizlādes un vienmēr gatavs lietošanai. "PWRCORE 20™" sistēma sastāv no nozarē vadošās modernās akumulatora un lādētāja tehnoloģijas, kā arī inovatīvām funkcijām, ko neatradīsiet nekur citur, piemēram, mūsu patentētās "Keep Cool™" akumulatora dzesēšanas tehnoloģijas, kas pagarina darbības laiku līdz pat 25 % un paildzina akumulatora darbības laiku. Turklāt patentētā "ACTIVCELL™" tehnoloģija nodrošina maksimālu veiktspēju un optimālu akumulatora aizsardzību. Lai nodrošinātu maksimālu elastību, "PWRCORE 20™" akumulatori un lādētāji ir 100% saderīgi un savstarpēji aizvietojami ar visiem SKIL "PWRCORE 20™" elektriskajiem instrumentiem un dārza instrumentiem. "20V Max" (18 V) akumulatora lādētājs pilnībā uzlādē komplektā iekļauto 4,0 Ah akumulatoru divu stundu laikā. Lai nodrošinātu maksimālu elastību, "PWRCORE 20™" akumulatori un lādētāji ir 100% saderīgi un savstarpēji aizvietojami ar visiem SKIL "PWRCORE 20™" elektriskajiem instrumentiem un dārza instrumentiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUMULATORS+UZLĀD.3131AA 4AH 2.4A