Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 10 mm |
| Diametrs | 3.2 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 3 - 5 mm |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502176109 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ALUM.KNIEDE PUSAP.G. 3.2X10 50 GAB.