APARĀTS METINĀŠANAS STAR 4000 + PIEDER.
€131,35
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Metināšanas iekārtas tips | Matēti metināšanas elektrodi (MMA) |
| Pieslēgums tīklam | Vienfāzes |
| Jauda | 5300 W |
| Metināšanas strāvas | 7 - 160 A |
| Produkta veids | Metināšanas iekārtas |
| Zīmols | Stanley |
| Modelis | STAR 4000 |
| Garums | 410 mm |
| Platums | 200 mm |
| Augstums | 350 mm |
| Spriegums | 170 - 250 V |
| Jāizmanto metināšanas materiāli | Elektrodi |
| Elektrodu diametrs | 1.6 - 4.0 mm |
| Komplekts | Elektroda turētājs ar kabeli, Zemējuma skava ar kabeli, Birste / āmurs, Sejas maska (vairogs) |
| Svars | 6.1 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502674777 |
Metināšanas aparāts Stanley STAR 4000
- MMA Stanley STAR 4000 Itālijas invertora metināšanas aparāts ir ērts un efektīvs. Tas ir augstas veiktspējas metināšanas aparāts, ko var izmantot gan prasīgākie, gan mazāk pieredzējuši lietotāji.
- Kompakts, viegls un uzticams metināšanas aparāts, kurā ir ieviesta IGBT invertora tehnoloģija. Piemērots lietošanai ar standarta, rutila elektrodiem no 1,6 mm līdz 4,0 mm diametrā.
- Metināšanas aparātam ir HOT START funkcija, kas nodrošina papildu jaudas palielinājumu. Tas atvieglo loka iekļaušanu, kad elektrodi ir grūti savienojami.
- ANTI-STICKING funkcija aizsargā no pārkaršanas, lipšanas un ļauj viegli izņemt elektrodu.
- ARC FORCE funkcija ļauj uzlabot metināšanas strāvas stiprumu, ja metināšanas loks ir pārāk mazs.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APARĀTS METINĀŠANAS STAR 4000 + PIEDER.