APD.PANEL.PREMIUM 2.48X0.238M5.5MM CEDAR
€20,19
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 248 cm |
| Platums | 23.8 cm |
| Biezums | 0.55 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.95 |
| Sedzamā platība | 2.95 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502305675 |
APDARES DĒLIS DOMOLETTI, 248 CM X 23.8 CM X 0.55 CM
-
Videi draudzīgs, skaņu necaurlaidīgs, antistatisks, siltumizolējošs, atkārtoti lietojams, izturīgs.
-
Stiprinājums ar skavām.
-
Izmantošanai slēgtās un sausās telpās temperatūrā no +10 līdz +40 °C un relatīvajā mitrumā līdz 70 %.
Pirms uzstādīšanas jāpārbauda, vai izstrādājumi nav deformēti, nav bojāti un vai to virsmas un izmēri ir vienādi.
Sūdzības par uzstādītajiem izstrādājumiem netiek pieņemtas.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APD.PANEL.PREMIUM 2.48X0.238M5.5MM CEDAR