APD.STŪR. PREMIUM24X24/2.48M CEDAR LIGHT
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 2480 mm |
| Platums | 24 mm |
| Krāsa | Balta krās., Pelēka krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF), Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Apdares leņķis |
| Zīmols | Domoletti |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 3 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Ārējo un iekšējo sienu stūru apdarei. Līmē ar montāžas līmi. Izgatavots no laminētas koksnes šķiedras. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502305704 |
Uzlabojiet savu dzīvojamo telpu estētisko pievilcību ar Domoletti apdares stūri. Šis daudzpusīgais apdares elements ir paredzēts, lai nodrošinātu glītu un pulētu izskatu gan ārējiem, gan iekšējiem sienu stūriem, radot viengabalainu pāreju jūsu mājas interjerā.
Izgatavots no izturīgiem materiāliem, šis apdares stūris apvieno laminētu skaidu plātni (LMDP) un vidēja blīvuma kokšķiedru plātni (MDF), nodrošinot elastīgu un ilgstošu apdari. Virsmai ir stilīga balta un pelēka koka graudu tekstūra, kas atgādina smalku „ciedra gaišā” efektu, piešķirot dabisku eleganci jebkurai telpai. Tā laminētā virsma padara to viegli tīrāmu un kopjamu.
- Izmēri: Ar izmēriem 2480 mm garumā, 24 mm platumā un 3 mm biezumā, šī apdares josla nodrošina pietiekamu pārklājumu standarta sienu augstumiem un to var viegli sagriezt pēc izmēra pielāgotām vajadzībām.
- Viegla uzstādīšana: Paredzēts vienkāršai uzstādīšanai, šo stūra apdares joslu var droši piestiprināt pie sienām, izmantojot standarta celtniecības līmi, padarot to piemērotu gan DIY entuziastiem, gan profesionāļiem.
- Daudzpusīga izmantošana: Ideāli piemērots dažādiem interjera apdares projektiem, piemēram, jaunu krāsotu sienu ierāmēšanai, neaizsargātu stūru aizsardzībai augstas satiksmes zonās vai vienkārši dekoratīvas malas pievienošanai ap durvīm un logiem.
Domoletti apdares stūris ir ideāls, lai piešķirtu profesionālu pieskārienu jūsu renovācijas projektiem, neatkarīgi no tā, vai atjaunojat modernu viesistabu vai pievienojat izsmalcinātu detaļu mājīgai guļamistabai. Tā universālais dizains un izsmalcinātā apdare padara to par praktisku un pievilcīgu izvēli jebkuram interjeram.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APD.STŪR. PREMIUM24X24/2.48M CEDAR LIGHT