APD.STŪR. STANDART24X24/2.48M WHITE CLAS
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 2480 mm |
| Platums | 24 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF), Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Apdares leņķis |
| Zīmols | Domoletti |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 3 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Ārējo un iekšējo sienu stūru apdarei. Līmē ar montāžas līmi. Izgatavots no laminētas koksnes šķiedras. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502305679 |
Domoletti balta apdares stūra apmale sienām – 2480mm x 24mm
Uzlabojiet savu dzīvojamo telpu estētiku ar daudzpusīgo Domoletti balto apdares stūra apmali. Izstrādāts, lai nodrošinātu tīru un pulētu izskatu, šis iekšējais stūra profils ir ideāli piemērots, lai glīti noslēptu savienojumus gan ārējos, gan iekšējos sienu stūros, piešķirot izsmalcinātu pieskārienu jebkurai telpai.
Galvenās iezīmes:
- Izmēri: Ar dāsnu 2480 mm garumu, 24 mm platumu un tikai 3 mm biezumu, tas nodrošina ievērojamu pārklājumu, vienlaikus saglabājot elegantu profilu.
- Izturīgs materiāls: Izgatavots no laminētas skaidu plātnes (LMDP) un vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF) maisījuma, šis apmalis apvieno izturību ar gludu apdari. Laminētā virsma, kas redzama produkta attēlā, nodrošina izturību un atvieglo tīrīšanu.
- Universāls pielietojums: Šī daudzpusīgā sloksne ir lieliski piemērota visiem jūsu iekšējās apdares darbiem, piedāvājot tīru risinājumu dažādiem sienu veidiem.
- Viegla uzstādīšana: Paredzēts vieglai uzstādīšanai, to var droši piestiprināt, izmantojot standarta montāžas līmi, padarot to par ērtu izvēli gan DIY entuziastiem, gan profesionāļiem.
- Klasiska balta estētika: Kraukšķīgā baltā krāsa un smalkā tekstūra nodrošina, ka tā papildina plašu interjera dizaina stilu klāstu, no modernā minimālisma līdz klasiskajam mūsdienu stilam.
Neatkarīgi no tā, vai veicat pilnu mājas renovāciju vai vienkārši atsvaidzināt telpu, šis Domoletti stūra apmalis palīdz sasniegt nevainojamu un profesionālu apdari. Tā ir lieliska izvēle, lai sakārtotu stūrus noslogotās vietās, piemēram, virtuvēs un gaiteņos, vai piešķirtu izsmalcinātu malu dzīvojamajām istabām un guļamistabām, glīti nosepjot sienu nepilnības vai spraugas. Tā vienmērīgais izskats palīdz radīt saskaņotu un labi uzturētu vidi.
Ar savu robusto konstrukciju no laminētām kokšķiedrām un mūžīgu baltu apdari, šis Domoletti stūra apmalis ir praktisks un stilīgs papildinājums jūsu interjera dizaina projektiem, nodrošinot izturīgu un pievilcīgu rezultātu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APD.STŪR. STANDART24X24/2.48M WHITE CLAS