APDARES DĒLIS JC971-E-769. 2.6X0.122 (2)
€9,54
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 260 cm |
| Platums | 12.2 cm |
| Biezums | 1.2 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Small White |
| Modelis | JC971-E-769 |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.6344 |
| Sedzamā platība | 0.6032 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Piemērotas apdares sloksnes: 000040159326, 000040159327. Iegādājoties PVC apšuvumu, pārbaudiet partijas numurus. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502341534 |

APDARES DĒLIS DOMOLETTI SMALL WHITE, 260 CM X 12.2 CM X 1.2 CM
Domoletti apšuvums var būt ideāls risinājums, ja meklējat inovatīvu, stilīgu un praktisku veidu, kā izdaiļot savu dzīvojamo telpu vai biroju.
Tā ir izgatavota no putu polistirola (EPS), ir videi draudzīga, viegla, izturīga un nedeformējas.
Elementu uzstādīšana ir ļoti vienkārša, un savienojumi ir neredzami. Pēc uzstādīšanas pārklājums ir viegli tīrāms.
Vieglais koka imitācijas sienu apšuvums ne tikai piešķir telpām un citām telpām dekoratīvu un elegantu izskatu un palīdz radīt mājīgu atmosfēru, bet arī palīdz uzlabot telpu akustiku (izkliedējot telpā radīto troksni) un nodrošina labāku siltumizolāciju.
Izvēlieties sev tīkamāko Domoletti apšuvumu un turpiniet īstenot savus mājas plānus!
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES DĒLIS JC971-E-769. 2.6X0.122 (2)