Produkta informācija
| Ražotājs | MARBET |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 32 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | - |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 32 mm |
| Līstes tips | Griestu apdare |
| Papildus informācija | Izgatavots no polistirola. Pārdod iepakojumos pa 2 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501753726 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES LĪSTE B-2 2M BALTA (2)