APDARES LĪSTE KREISĀ JC1022-E-1287B 2.6M
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 2600 mm |
| Platums | 27 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Domoletti |
| Modelis | JC1022-E-1287B |
| Biezums | 12 mm |
| Līstes tips | Gala apdares grīdlīstes |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502341536 |
Uzlabojiet sava interjera estētisko pievilcību ar Domoletti JC1022-E-1287B apdares sloksni. Šī praktiskā un pievilcīgā apdare ar siltu ozolkoka brūnu apdari ir paredzēta, lai nodrošinātu tīru un gludu malu jūsu grīdas vai sienas paneļiem, radot saskaņotu izskatu jebkurā telpā.
Izgatavota no viegla un izturīga putu polistirola (EPS), šī apdares sloksne apvieno lietošanas ērtumu ar ilgstošu veiktspēju. EPS materiāls atvieglo tās griešanu un uzstādīšanu, nemanāmi iekļaujoties dažādos mājas labiekārtošanas projektos. Kā redzams produkta attēlos, sloksnei ir reālistiska koka šķiedras tekstūra, kas atdarina ozolkoka dabisko šarmu un ļauj tai skaisti papildināt plašu interjera dizaina stilu klāstu.
<
Domoletti JC1022-E-1287B apdares sloksnes galvenās iezīmes ietver:
- Modelis: JC1022-E-1287B
- Krāsa: Ozolkoka brūna, piedāvājot klasisku koka estētiku
- Materiāls: Izturīgs un viegli apstrādājams putu polistirols (EPS)
- Izmēri:
- Garums: 2600 mm (2,6 metri)
- Platums: 27 mm (2,7 cm)
- Biezums: 12 mm (1,2 cm)
- Tips: Daudzpusīga apdares grīdlīstes sloksne, ideāli piemērota izplešanās spraugu nosegšanai vai dekoratīvu apmaļu veidošanai
Šī Domoletti apdares sloksne ir pārdomāta izvēle, lai piešķirtu izsmalcinātu pieskārienu jūsu dzīvojamām telpām. To var izmantot, lai glīti pabeigtu savienojumu starp jaunuzstādītu lamināta vai vinila grīdu un sienu, efektīvi paslēpjot visas nepilnības, vai lai izveidotu smalku dekoratīvu rāmi ap akcenta sienas paneli. Tās ievērojamais garums palīdz samazināt redzamās šuves, nodrošinot vienmērīgāku un profesionālāku apdari.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES LĪSTE KREISĀ JC1022-E-1287B 2.6M