Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 2600 mm |
| Platums | 42 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Domoletti |
| Modelis | JC1022-E-1287B |
| Biezums | 12 mm |
| Līstes tips | Sākuma leņķa apšuvums |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502341549 |
Uzlabojiet savu interjeru ar Domoletti dekoratīvo sloksni JC1022-E-1287B / JC1021-E-769. Šī daudzpusīgā baltā apdare ir paredzēta, lai nodrošinātu tīru un glītu apdari, īpaši kā paneļu sākuma stūris.
Izgatavota no izturīga putuplasta (EPS), šī dekoratīvā sloksne ir viegla, padarot to viegli apstrādājamu un uzstādāmu. Tās robustā konstrukcija nodrošina arī izturību pret mitrumu, garantējot ilgmūžību dažādās iekštelpu vidēs. Sloksnei ir smalks teksturēts apdare, kā redzams produkta attēlos, piešķirot jūsu sienām vai griestiem smalku elegances pieskārienu.
Ar iespaidīgu 2600 mm (2,6 metri) garumu, 42 mm platumu un 12 mm biezumu, tā nodrošina ievērojamu pārklājumu jūsu renovācijas vai dizaina projektiem. Precīzi izmēri un profils ir ideāli piemēroti, lai radītu nevainojamu pāreju, kur sākas sienu paneļi, vai lai akcentētu arhitektoniskās iezīmes.
Domoletti dekoratīvās sloksnes galvenās iezīmes:
- Materiāls: Putupolistirols (EPS) vieglai apstrādei un izturībai.
- Krāsa: Klasiski balta, piemērota plašam interjera stilu klāstam.
- Izmēri: 2600 mm (garums) x 42 mm (platums) x 12 mm (biezums).
- Dizains: Īpaši paredzēta kā paneļu sākuma stūris, nodrošinot glītu malu.
- Apdare: Smalka tekstūra, kas redzama uz virsmas, piešķir vizuālu interesi.
Šī dekoratīvā sloksne ir lieliska izvēle māju īpašniekiem, kuri vēlas piešķirt profesionālu pieskārienu jaunām sienu paneļu instalācijām tādās vietās kā viesistabas akcenta siena vai mājīga guļamistaba. Tās izteikti baltā krāsa un tīras līnijas palīdz izgaismot un definēt jebkuru telpu, piedāvājot pievilcīgu un praktisku risinājumu interjera apdarei.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES LĪSTE LABĀJC1021-E-769. 2.6M