APDARES PANELIS 5-RU57 BRŪNS2.7X0.25X5MM
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 270 cm |
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 0.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās., Pelēka krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Okko |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 6.75 |
| Sedzamā platība | 6.75 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Pērkot PVC paneļus, pārbaudiet partijas numurus. |
| Svītrkods | 502555391 |
Pārveidojiet savas dzīvojamās telpas ar Okko PVC dekoratīvo paneli, kas radīts, lai piešķirtu izsmalcinātu eleganci jebkuram interjeram. Šis augstas kvalitātes PVC panelis piedāvā skaistu un praktisku risinājumu, lai uzlabotu jūsu sienas vai griestus ar izsmalcinātu apdari.
Panelim ir smalks, dabīgā akmens iedvesmots raksts, kas demonstrē smalkus dzīslu toņus gaiši bēšā, krēmkrāsas un maigi pelēkā krāsā. Šis marmora efekta dizains, kas redzams detalizētā produkta attēlā, nodrošina mūžīgu estētiku, kas var papildināt dažādus interjera stilus, no moderna minimālisma līdz klasiskai elegancei. Tā gludā virsma veicina tīru un pulētu izskatu jūsu mājās.
- Zīmols: Okko
- Produkta veids: Dekoratīvs panelis
- Materiāls: Izturīgs polivinilhlorīds (PVC)
- Izmēri vienam panelim: 270 cm (garums) x 25 cm (platums) x 0,5 cm (biezums)
- Pārklājums vienā iepakojumā: Aptuveni 6,75 m²
- Uzstādīšana: Piemērots iekšējo sienu un griestu apdarei
- Krāsa/Raksts: Gaišs, smalks marmora efekts ar maigi bēšiem, krēmkrāsas un pelēkiem toņiem
Ideāli piemēroti, lai atsvaidzinātu nolietotu koridoru, pievienotu atšķirīgu akcentu sienu viesistabā vai radītu mierīgu atmosfēru guļamistabā, šie Okko paneļi ir paredzēti lietošanai iekštelpās. Izturīgais PVC materiāls nodrošina ilgmūžību un ir praktiska izvēle vietās, kur vēlama pievilcīga, bet viegli kopjama virsma. Piemēram, apsveriet iespēju uzstādīt šos paneļus mājas birojā, lai radītu profesionālu izskatu, vai ēdamistabā, lai radītu aicinošu fonu.
Ar saviem ērtajiem izmēriem un ievērojamo pārklājumu vienā iepakojumā, Okko PVC dekoratīvais panelis ir lieliska izvēle gan DIY entuziastiem, gan profesionāliem renovatoriem. Atcerieties pārbaudīt partijas numurus, iegādājoties vairākus PVC paneļus, lai nodrošinātu konsekventu krāsu un rakstu saskaņošanu visā jūsu projektā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES PANELIS 5-RU57 BRŪNS2.7X0.25X5MM