APDARES PANELIS BEIGE MARBLE 0.25X2.65M
€19,05
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | VILO |
|---|---|
| Garums | 265 cm |
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Vilo |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.65 |
| Sedzamā platība | 2.65 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | 1 vienība - 0,6625 m². Plātnes ir piemērotas telpām ar augstu relatīvo mitrumu. Pirms uzstādīšanas pārbaudiet, vai izstrādājumi nav deformēti vai bojāti un vai to virsmas, sērijas un izmēri ir vienādi. Sūdzības par uzstādītajiem izstrādājumiem netiks pieņemtas. |
| Svītrkods | 502103518 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES PANELIS BEIGE MARBLE 0.25X2.65M