APDARES PANELIS BRICK 0.25X2.65M (2.65)
€19,38
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | VILO |
|---|---|
| Garums | 265 cm |
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Balta krās., Brūna krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Vilo |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsas nosaukums | Balts krās., Smilškrāsas |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.65 |
| Sedzamā platība | 2.65 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | 1 vienība - 0,6625 m². Plātnes ir piemērotas telpām ar augstu relatīvo mitrumu. Pirms uzstādīšanas pārbaudiet, vai izstrādājumi nav deformēti vai bojāti un vai to virsmas, sērijas un izmēri ir vienādi. Sūdzības par uzstādītajiem izstrādājumiem netiks pieņemtas. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502103515 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES PANELIS BRICK 0.25X2.65M (2.65)