Produkta informācija
| Ražotājs | INSPIRO |
|---|---|
| Garums | 70 cm |
| Platums | 42 cm |
| Biezums | 0.36 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Sienas segumi |
| Zīmols | Inspiro |
| Kolekcija | - |
| Modelis | Dark |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.058 |
| Sedzamā platība | 2.058 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Ūdensizturīgas plāksnes. |
| Svītrkods | 502416580 |
Inspiro sienu paneļi ir 100% ūdensizturīgi. Tādēļ tie ir lieliska izvēle mitrām telpām, piemēram, vannas istabām. Uzstādīšana ir ātra un vienkārša: paneļus var līmēt tieši uz esošajām flīzēm. Tā kā Inspiro paneļi ir izgatavoti no izturīgām un UV starojumu izturīgām loksnēm, tie ir ļoti izturīgi pret triecieniem un to krāsa neizbalē.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES PANELIS PVC 0.7X0.42M DARK