Produkta informācija
| Ražotājs | INSPIRO |
|---|---|
| Garums | 70 cm |
| Platums | 42 cm |
| Biezums | 0.36 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Sienas segumi |
| Zīmols | Inspiro |
| Kolekcija | - |
| Modelis | Night |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.058 |
| Sedzamā platība | 2.058 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Papildus informācija | Ūdens izturīgas plāksnes. |
| Svītrkods | 502416515 |
Inspiro sienu paneļi ir 100% ūdensizturīgi. Tāpēc tie ir lieliska izvēle mitrām telpām, piemēram, vannas istabām. Uzstādīšana ir ātra un vienkārša: paneļus var līmēt tieši uz esošajām flīzēm. Tā kā Inspiro paneļi ir izgatavoti no izturīgām un UV izturīgām loksnēm, tiem ir augsta triecienizturība un tie neizbalē.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APDARES PANELIS PVC 0.7X0.42M NIGHT