APLODAS PAPL.BALTS SILKMAT 100MM(2.5GAB)
€11,94
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 202.4 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Aplodas paplašināšana |
| Zīmols | - |
| Platums | 10 cm |
| Komplekts | Komplektā ir 2,5 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| TOP prece | Durvju aploda, 202.4 cm x 8 cm x 3.3 cm, pelēka krās. |
| Svītrkods | 502554325 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APLODAS PAPL.BALTS SILKMAT 100MM(2.5GAB)