Produkta informācija
| Ražotājs | VILJANDI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Ārā |
| Augstums | 209 cm |
| Platums | 89 cm |
| Biezums | 6.2 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Durvis |
| Zīmols | Viljandi |
| Modelis | Cello 6R |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Virsmas materiāls | Koks |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Svītrkods | 501914098 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀRDURVIS VU CELLO 6R 9X21L BRŪNAS