Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Asmens garums | 11 cm |
| Asmens platums | 3 cm |
| Produkta veids | Asmens |
| Zīmols | Okko |
| Svars | 0.12 kg |
| Asmens iekļauts | Jā |
| Izcelsmes valsts | Indija |
| Svītrkods | 502102281 |
Okko izturīgs tērauda ēveles nazis, 11 cm x 3 cm
Atklājiet Okko ēveles nazi – būtisku komponentu precīzai kokapstrādei. Izgatavots no izturīga tērauda, šis nazis ir paredzēts uzticamai veiktspējai dažādos ēvelēšanas darbos.
Šis Okko nazis, kura izmēri ir 11 cm garumā un 3 cm platumā, nodrošina asu, konsekventu griešanas malu. Tā izturīgā tērauda konstrukcija nodrošina ilgmūžību, padarot to piemērotu biežai lietošanai jūsu darbnīcā. Svarā tikai 0,12 kg, tas piedāvā ērtu lietošanu, samazinot nogurumu ilgstošu projektu laikā.
Šis universālais rezerves nazis ir ideāli piemērots gludu, vienmērīgu virsmu iegūšanai uz dažāda veida koka. Neatkarīgi no tā, vai jūs izlīdzinat neapstrādātu koksni, noapaļojat malas vai rūpīgi veidojat koka detaļas, šis ēveles nazis nodrošina asumu, kas nepieciešams kvalitatīvai apdarei. Tas kalpo kā vērtīgs īpašums galdniekiem, hobiju cienītājiem un DIY entuziastiem, kas nodarbojas ar mēbeļu restaurāciju, pasūtījuma skapju izgatavošanu vai vispārējiem kokapstrādes darbiem.
Okko ražots Indijā, šis ēveles nazis iemieso funkcionālu dizainu praktiskai lietošanai.
- Produkta veids: Ēveles nazis
- Materiāls: Izturīgs tērauds
- Izmēri: 11 cm garums x 3 cm platums
- Svars: 0,12 kg
- Zīmols: Okko
- Izcelsmes valsts: Indija
- Paredzēts precīzai kokapstrādei un slīpēšanas darbiem
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ASMENS ĒVELES (100)