Produkta informācija
| Ražotājs | RUBI |
|---|---|
| Zīmols | Rubi |
| Svars | 0.048 kg |
| Maksimālais griešanas garums | 300000 mm |
| Maksimālais griešanas garums pa diagonāli | 300000 mm |
| Maksimālais griešanas dziļums | 1 mm |
| Produkta veids | Griešanas ripa |
| Garums | 18 mm |
| Griešanas diska diametrs | 18 mm |
| Lineāla iedaļas | Centimetri |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 36 mēn |
| Svītrkods | 500775037 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ASMENS FLĪŽU GRIEZĒJA 18MM RUBI