Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 15 cm |
| Darbības zonas garums | 100 mm |
| Zobu solis | 4.3 mm |
| Piemērots griešanai | Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Apstrādes materiāls | Alumīnijs, Koks, Plastmasas |
| Plāksnes biezums | 5 - 100 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 100 mm. Attālums no zoba: 4.3 mm. Plāksnes biezums: 5-100 mm |
| Svītrkods | 500934773 |
Šis modernais zāģis ir aprīkots ar inovatīvu zobu dizainu un specifisku platumu, kas nodrošina īpaši ātru griešanu.
Tas paredzēts gan metāla, gan koka griešanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ASMENS ZOBENZĀĢA UNIVERSĀLAIS 152MM