ĀTRĀS FIKSĀC.SPĪLES BESSEY EZL45-8 450MM
€16,74
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BESSEY |
|---|---|
| Garums | 45 cm |
| Ar paplašinātāju | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Bessey |
| Kolekcija | - |
| Modelis | EZL45-8 |
| Platums | 8 cm |
| Svars | 0.77 kg |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502354618 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĀTRĀS FIKSĀC.SPĪLES BESSEY EZL45-8 450MM