AUGSTSPIEDIENA MAZG. SXFPW26DSS-E 180BAR
€109,23
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY FATMAX |
|---|---|
| Svars | 16.6 kg |
| Jauda | 2600 W |
| Maksimālais darba spiediens | 180 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 540 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Stanley |
| Modelis | SXFPW26DSS-E |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 50 °C |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 8 m |
| Šļūtenes spole | Jā |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502711212 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUGSTSPIEDIENA MAZG. SXFPW26DSS-E 180BAR