AUTOMĀTISKAIS SLĒDZIS IC60N C20A 1P 10KA
€2,55
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|---|
| Produkta veids | Automātisks slēdzis |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Modelis | IC60N |
| Fāžu skaits | 1 |
| Poli | 1P |
| Atvienošanas līkne | C |
| Atvienošanas spēja, kA | 10 |
| Strāvas stiprums | 20 A |
| Spriegums | 230 V |
| Selektivitātes klase | 3 |
| Ciklu skaits | 10000 |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Platums | 18 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Nominālā strāva: 20 A. Aizsardzība: IP20 |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Svītrkods | 501730768 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUTOMĀTISKAIS SLĒDZIS IC60N C20A 1P 10KA