Produkta informācija
| Ražotājs | SPECIALIST |
|---|---|
| Diametrs | 110 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Smalkums | 120 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Specialist+ |
| Modelis | - |
| Materiāls | Akmens |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Maksimālais ātrums minūtē | 8700 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502501930 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BETONA SLĪP. KAUSS 110/90X55XM14 C120