Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 10 cm |
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Haushalt |
| Darbības zonas garums | 6 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502258707 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BETONA URBIS HAUSHALT 6X60X100MM