Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Garums | 12 cm |
| Diametrs | 10 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Dewalt |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Svītrkods | 502502142 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BETONA URBJU KOMPLEKTS DEWALT 5 GAB