Produkta informācija
| Ražotājs | SAKRET |
|---|---|
| Maisījuma tips | Remonta |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Betonēšanas darbiem, Grīdas pamatnes līdzināšanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Betons |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | BE |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 2,7-3,2 l/25 kg |
| Patēriņš | 12,5 l iš 25 kg |
| Sasalšanas laiks | 1440 min |
| Slāņa biezums | 40 mm |
| Lietošanas laiks | 60 min |
| Maisījuma sastāvs | Cements, smiltis |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Sakret FIN plus, remonta, 4 kg |
| Svītrkods | 500211336 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Sakret
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BETONS/KLONS SAKRET BE 25KG