Produkta informācija
| Ražotājs | SCHEPPACH |
|---|---|
| Jauda | 1500 W |
| Maksimālais ātrums minūtē | 8500 rpm |
| Maksimālais apstrādājamo detaļu platums | 330 mm |
| Maksimālais koksnes biezums | 2.8 mm |
| Putekļu sūcēja pārslēgšanas slēdzis | Nē |
| Produkta veids | Mašīna |
| Zīmols | Scheppach |
| Modelis | PLM 1800 |
| Svars | 35 kg |
| Darbības ātrums | 7.4 m/min |
| Priekšmeta augstums | 152 mm |
| Galvenais stumšanas rokturis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 630 x 580 x 500 mm. - Caurplūdes augstums/platums 152 / 330 mm. - Padeves ātrums 7,4 m/min. - Nažu vārpstas diametrs 48 mm. - Nažu skaits 2 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502198665 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BIEZUMĒVELE PLM 1800 1500W